Καλώς ήρθατε στην προσωπική μου ιστοσελίδα!

Ονομάζομαι Γερονάτσιος Σπύρος και είμαι καθηγητής Πληροφορικής στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση από το 2006.

spyros1Είμαι απόφοιτος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών της Πολυτεχνικής Σχολής του Α.Π.Θ. Είμαι επίσης κάτοχος του Μεταπτυχιακού Τίτλου Σπουδών "Τεχνολογίες και Διοίκηση Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων" του Τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων του Πανεπιστημόυ Αιγαίου και του Ε.Π.ΠΑΙ.Κ. της Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.

Στην ιστοσελίδα αυτή μπορείτε να βρείτε υλικό που χρησιμοποιώ στα μαθήματα Πληροφορικής στην Δευτεροβάθμια και στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση όπου έχω διδάξει, καθώς και υλικό για άλλα θέματα στο πεδίο της Πληροφορικής.

Ασχολούμαι στον ελεύθερο χρόνο μου με προγραμματισμό σε διάφορες γλώσσες και ανάπτυξη εφαρμογών για Android συσκευές.

Καλή περιήγηση!