Χρίστος Μαρκαντώνης

Δάσκαλος, M.Sc., Υποψήφιος Διδάκτορας

Επιμορφωτής Β΄ επιπέδου στις ΤΠΕ

Διευθυντής 3ου Δημοτικού Σχολείου Λαμίας

Αρχική Βιογραφικό Εισηγήσεις Εκπαιδευτικό υλικό Εκπαιδευτικό λογισμικό Βιβλιογραφία Ενδιαφέρουσες σελίδες Επικοινωνία
Εκπαιδευτικοί Σχολεία

Ενώ, αυτή είναι η σειρά των συγγραφέων της εισήγησης, σύμφωνα με τα επίσημα και δημοσιευμένα (τόμος Β΄, σσ. 15-24. ISBN SET 960-88359-0-9) πρακτικά του συνεδρίου :

Μια εποικοδομητική προσέγγιση στη διδασκαλία

των φυσικών επιστημών με τη χρήση Η/Υ.

Η περίπτωση του απλού ηλεκτρικού κυκλώματος

ο κ. Δημητρακάκης, για ανεξήγητους(;) λόγους, και παρά τις επανειλημμένες δικές μου οχλήσεις, αλλοιώνει τα επίσημα πρακτικά του συνεδρίου (τόμος Β΄, σσ. 15-24. ISBN SET 960-88359-0-9) παραποιώντας τη σειρά των συγγραφέων της εισήγησης, τόσο στην προσωπική του ιστοσελίδα, όσο και μέσω της επίσημης ιστοσελίδας του ΠΕΚ Λαμίας, ως Διευθυντής του ΠΕΚ.

αν και κατά πόσο, μια τέτοια ενέργεια ανταποκρίνεται στην εκπαιδευτική ηθική και την επιστημονική δεοντολογία θα παρακαλούσαμε τον κ. Δημητρκάκη Κων/νο, Σχολικό Σύμβουλο και Διευθυντή του ΠΕΚ Λαμίας, να μας το εξηγήσει !!!