Ελένη Μπενιάτα, Σχολική Σύμβουλος 2ης Περιφέρειας ΠΕ/70 Φθιώτιδας
Showlist1
20.jpg
9.jpg
7.jpg
8.jpg
10.jpg
14.jpg
19.jpg
alek_milanov_ivantchev.jpg
http://users.sch.gr/eleni_beniata/images/slideshow/alek_milanov_ivantchev.jpg
6.jpg
cristina_capone.jpg
http://users.sch.gr/eleni_beniata/images/slideshow/cristina_capone.jpg
Μια πανδαισία χρωμάτων, μνήμης & αντικειμένων από την καθημερινή ζωή παλιότερων εποχών χαρακτήριζε το μικρό λαογραφικό μουσείο, που με υποδειγματικό τρόπο και επιμέλεια οργάνωσαν οι μαθητές της Β΄ τάξης του 10ου δημοτικού σχολείου Λαμίας με τη δασκάλα τους κ. Αγορίτσα Τσιάκαλου. Το ...μουσείο επισκέφθηκαν όλες οι τάξεις του σχολείου και οι γονείς, όπου ξεναγήθηκαν από τους μαθητές της Β΄. Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές και στους γονείς που στήριξαν την προσπάθεια του σχολείου. Η πολύ επιτυχημένη προσπάθεια που ξεκίνησε η δασκάλα της Δ΄τάξης του σχολείου Γκάγκοση Χριστίνα με τους μαθητές της, πριν τα Χριστούγεννα βρήκε άξιους μιμητές!!! ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΌ ΤΟ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΗΣ Δ & Β ΤΑΞΗΣ!!
|
|
|