![](https://users.sch.gr/paan2004/wordpress/wp-content/uploads/2020/05/263559_0_283_2250_1500_1000x541_80_0_0_ba03cd7d62405b64829fcf2fc92a74dc.jpg)
Από τη Δευτέρα 2/11/20 ισχύει το παρακάτω πρόγραμμα:
Σε περίπτωση μη λειτουργίας του σχολείου τα τμήματα μετατρέπονται σε ψηφιακά και ακολουθείται ακριβώς το ίδιο πρόγραμμα, με διάρκεια διδακτικής ώρας από 30΄ ώς 45΄
Από τη Δευτέρα 2/11/20 ισχύει το παρακάτω πρόγραμμα:
Σε περίπτωση μη λειτουργίας του σχολείου τα τμήματα μετατρέπονται σε ψηφιακά και ακολουθείται ακριβώς το ίδιο πρόγραμμα, με διάρκεια διδακτικής ώρας από 30΄ ώς 45΄