Με τη μετακίνηση τεσσάρων εκπαιδευτικών και τεσσάρων μαθητών της Β’ τάξης του Τομέα Εφαρμοσμένων Τεχνών στο Valkeakoski της Φινλανδίας, που πραγματοποιήθηκε το χρονικό διάστημα από τις 29/11 – 4/12/2021, ολοκληρώθηκε η δεύτερη ροή του προγράμματος Erasmus+/KA2 του 1ου ΕΠΑ.Λ. Νέας Ιωνίας Μαγνησίας με τίτλο: ‘’CREDI/ From Creative Idea to Creative Entrepreneurship”(Από τη σύλληψη της ιδέας μέχρι την δημιουργική επιχειρηματικότητα).
Διαβάστε περισσότερα στον παρακάτω σύνδεσμο: