![](https://users.sch.gr/paan2004/wordpress/wp-content/uploads/2021/12/0001.jpg)
Μαθητές και εκπαιδευτικοί του σχολείου μας ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα αγάπης και συγκέντρωσαν γάλα εβαπορέ για να εξασφαλιστεί το γάλα των παιδιών του ιδρύματος “Άσπρες πεταλούδες” και να το αποτέλεσμα:
Μαθητές και εκπαιδευτικοί του σχολείου μας ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα αγάπης και συγκέντρωσαν γάλα εβαπορέ για να εξασφαλιστεί το γάλα των παιδιών του ιδρύματος “Άσπρες πεταλούδες” και να το αποτέλεσμα: