Α΄ ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. Ν.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ"Κεντρική ΝΕΑ Δ. Σ. ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΕΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΧΟΛΕΙΑ-ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΝΤΥΠΑ

κουκκίδα

Μέλη του συλλόγου είναι οι εκπαιδευτικοί πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης που εργάζονται στα σχολεία και Νηπιαγωγεία του Δήμου Καλαμαριάς και στα σχολεία 1ο, 94ο, 3ο, 17ο, 82ο Θεσσαλονίκης καθώς και 10ο Ειδικό Δημ. Θεσσαλονίκης και τα αντίστοιχα Νηπιαγωγεία με οποιαδήποτε σχέση εργασίας, είτε είναι οργανικά τοποθετημένοι είτε στη διάθεση, είτε αποσπασμένοι,  είτε ωρομίσθιοι για ένα σχολικό έτος.

κουκκίδα

Από το σχολικό έτος 2011-2012 μειώθηκε η συνδρομή στο σύλλογο σε 35€ και για τους ωρομισθίους στην ενδεικτική τιμή 10€

κουκκίδα

Οι αποσπασμένοι εκπαιδευτικοί επειδή πληρώνονται από άλλο γραφείο κάθε έτος πρέπει να εγγράφονται στο σύλλογο και να καταβάλουν την αντίστοιχη συνδρομή.

κουκκίδα

Οι ωρομίσθιοι εκπαιδευτικοί από φέτος το σχολικό έτος 2011-2012 εγγράφονται με 10€ ως ενδεικτική τιμή ενώ όλοι οι υπόλοιποι εκπαιδευτικοί με 35€ ετησίως.

κουκκίδα

Η συνδρομή αναλύεται σε 27€ για την Δ.Ο.Ε. 1€ για την Ε.Δ.Ο.Θ και τα υπόλοιπα παραμένουν στο σύλλογο.

08/03/2015

Ερωτήσεις ή προβλήματα σχετικά με αυτήν την τοποθεσία Web πρέπει να απευθύνονται στην [apromitheas@sch.gr].
Πνευματικά δικαιώματα © 2009 Ζιάκος Βαγγέλης vagelis@sch.gr. Με επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.
Τελευταία τροποποίηση: 08.03.2015.