Συνεχίζεται και φέτος η ηλεκτρονική επικοινωνία των μαθητών της Ε τάξης με συνομήλικούς τους από την Ισπανία. Λίγο πριν τις διακοπές των Χριστουγέννων πήρανε με χαρά τις κάρτες από τους διαδικτυακούς τους φίλους.
![](http://users.sch.gr/aveliki/wp-content/uploads/2019/01/DSC01819-1024x768.jpg)
Συνεχίζεται και φέτος η ηλεκτρονική επικοινωνία των μαθητών της Ε τάξης με συνομήλικούς τους από την Ισπανία. Λίγο πριν τις διακοπές των Χριστουγέννων πήρανε με χαρά τις κάρτες από τους διαδικτυακούς τους φίλους.