Πηγή: ΠΥΣΔΕ Γ' ΑΘΗΝΑΣ

Πίνακες τοποθετήσεων εκπαιδευτικών σε λειτουργικά κενά, κατά σειρά προτεραιότητας, όπως κυρώθηκαν με την υπ΄αριθμ. 23/04-9-2014 πράξη του ΠΥΣΔΕ Γ΄ Αθήνας:

1. Λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών

2. Εκπαιδευτικών που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Γ΄ Αθήνας

3. Εκπαιδευτικών αποσπασμένων από άλλο ΠΥΣΔΕ.

Οι εκπαιδευτικοί που τοποθετήθηκαν, θα αναλάβουν υπηρεσία στις σχολικές μονάδες, αύριο Παρασκευή 05-9-2014. Οι Διευθυντές των σχολικών μονάδων, στους οποίους κοινοποιούνται οι πίνακες τοποθετήσεων, παρακαλούνται να μεριμνήσουν ώστε να αναγραφεί στο πρακτικό ανάληψης υπηρεσίας των εκπαιδευτικών η ως άνω σχετική πράξη του ΠΥΣΔΕ Γ΄ Αθήνας (23/04-9-2014), καθώς δεν θα χορηγηθούν ενημερωτικά σημειώματα τοποθέτησής τους, ενώ θα ακολουθήσει η ατομική ανακοίνωση των τοποθετήσεων από την υπηρεσία μας.

ΣΗΜ: - Το λειτουργικό κενό κλ. ΠΕ02 του Μουσικού Γυμνασίου Ιλίου, δεν υφίσταται, κατόπιν σχετικού εγγράφου της σχολικής μονάδας και ως εκ τούτου δεν τοποθετήθηκε εκπαιδευτικός.

- Λόγω της αλλαγής στις αναθέσεις μαθημάτων της Τεχνικής Εκπαίδευσης, οι εκπαιδευτικοί των αντίστοιχων κλάδων, θα τοποθετηθούν σε επόμενη συνεδρίαση του Συμβουλίου.

1.ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΙ_ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ_04-9-14.xls (503,5 KB)
2.ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ_ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ_04-9-14.xls (75,5 KB)
3.ΑΠΟΣΠΑΣΜΕΝΟΙ_ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ_04-9-14.xls (29,5 KB)