Το Γ2 παρουσιάζει:
Τα άγρια ζώα Τα ζώα της θάλασσας Πολυτελή αυτοκίνητα Τα θηρία της ζούγκλας Τα ζώα του αλμυρού νερού ΤΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Εντυπωσιακά αυτοκίνητα Τα ζώα της αυλής Τα θαλάσσια ζώα Ανακόντα
Το Γ1 παρουσιάζει:
Tα λουλούδια Τα ζώα του δάσους Τα ζώα του δάσους1 Τα ζώα της θάλασσας ΤΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Τα ζώα της Ζούγκλας Τα ζώα της ζούγκλας1 Τα ζώα της ζούγκλας Τα ζώα της αυλής1 Τα ζώα της αυλής Τα ζώα της Αφρικής
Με τα Τριτάκια μάθαμε τα σήματα οδικής κυκλοφορίας.
Με τα Astra Gift Maker φτιάξαμε παζλ και το διασκεδάσαμε
Με τα τριτάκια μιλήσαμε για τη διαφορετικότητα. Είδταμε το βιντεάκι με το μαυρούλη και μας γεννήθηκε η απορία: "Είμαστε λέτε διαφορετικοί; Τότε, γιατί τα όνειρά σας, είναι ίδια με τα δικά μας;"
Τα παιδιά ονειρεύτηκαν και μας απάντησαν:
Τα όνειρα του Γ1
Τα όνειρα του Γ2
To Γ2 περιγράφει και ζωγραφίζει τις πληροφορίες που μας δίνει ένας χάρτης
Φτιάξαμε το πρώτο μας e_book