To πρώτο μου scratch. Από τη Γ΄τάξηΔημοσιεύτηκε στις Δευτέρα, 08 Φεβρουαρίου 2016 08:46 | Γράφτηκε από τον/την Κουρκουλάκη Σοφία | | | Εμφανίσεις: 157Συγχαρητήρια για την προσπάθεια παιδιά. Τα έργα μας θα εμφανίζονται από δω και πέρα και στη σελίδα του scratch: τμήμα Γ1: dog Γ1 το κοριτσι ΠΟΠ Γ1 η Φτερη ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ toxtapodixtapodi προδρομος δημητρης MESSI παραλια ΜESSI 10 τμήμα Γ2: μπαλαρινα ΙΩΑΝΝΗΣ k.d.Γ2 J.N.G2 η μαύρη νύχτα φαντασμα φαντασμα 1 Κ.Α. φισα φισα δρακε N.J. dimos mtz μπαλαρίνα1 τμήμα Γ3: δάφνη γ3 ΓΕΙΑ ΣΑΣ παρκουρ μαρια Αλεξ Νικος basketbal απαλη τζας ομορφη μια φατσα Νεφέλη < Προηγούμενο Επόμενο >