Modele de urari de ziua numelui

Ziua de nume reprezinta una dintre ACELE ocazii oficiale prin care ITI exprimi Dragostea si noastre bune fata de persoanele sarbatorite. Ziua intamplarilor fericite este o ocazie de a transforma o zi obisnuita intr-una speciala. Poti Sarbatori cea mai Frumoasa intamplare… «Mult Noroc și tot ce-ți doresti. La multi Ani, Ştefania! «Este o zi Când sufletcher UL tău trebuie să învingă orice urmă de tristeţe şi să fie deschis pentru a Primi cele mai Frumoase Momente. Este ziua numelui tău şi-ţi urez un sincer la Mulţi Ani! «Astăzi e ziua numelui tău, un nume simplu și Frumos, la fel de pur și gingas ca tine. Îți doresc numai bine și să ai parte de toata fericirea din lume! Mentioneaza-le in urarea ta de amintirile pe care le aveti Impreuna si cele soins vor urma, CACI un prieten adevarat ITI doresti sa Ramana Langa Tine pentru totdeauna. «Îţi doresc ca de ziua numelui tău să ţi se împlinească toate Dorinţele, să FII fericit, iubit, să ai parte numai de raser de Soare în viaţă. La Mulţi Ani! «Dragii Mei PARINTI, voi mi-ATI luminat viata si mi-ATI aratat Drumul cel bun! Va multumesc DIN suflet pentru sfaturi si pentru Dragostea pe care mi-ATI oferit-o! La multi Ani! Calendrier ortodox 2019. Cum a fost declarat anul 2019 în Patriarhia Română «la mulţi Ani, plini de fericire şi de împliniri! Să te pupe norocul şi să ai numai zâmbete şi Soare în Calea ta! HOME LIFESTYLE famille Sfântul Ștefan, 27 Decembrie. Mesaje, urări și SMS-URI «fie ca SFÂNTUL ŞTEFAN să-ți îndeplinească toate dorințele!» Pentru colegi, ITI recomandam o urare prin care sa subliniezi simpatia Vizavi de acestia si Bucuria de a-i avea ca Autoritatilor de lucru. «Fecioara Maria, Al cărei nume îl porţi să-ţi călăuzească paşii PE Calea vieţii, să te ridice Când ça la tărtășești şi să-ţi binecuvânteze fiecare moment al vieţii. La mulţi Ani binecuvântaţi! «.

Citeşte şi URĂRI DE PAŞTE 2018 mesaje și FELICITĂRI de Învierea Domnului. Transmite un gând Bun celor Dragi de Sărbători «un Ocean de Sănătate, un Munte de Noroc, un camion cu Bani şi un sincer: la mulţi Ani!». «Ai mai urcat o treapta PE SCARA vietii si ITI doresc sa URCI in continuare Cat mai multe, insotit de mine si de iubirea ce ne leaga! La multi Ani! «La mulţi Ani, Fecioara Maria să te călăuzească Mereu şi să te ajute să învingi orice obstacol DIN Viaţa ta! La mulţi Ani! «Nu ştiu Dacă Îţi place numele pe care ţi l-au ales părinţii, Dar eu Îţi urez DIN suflet un călduros la mulţi Ani! Că-ţi place sau nu, e totuşi ziua ta! «Fie ca această Zi să-ţi dechidă Poarta unui viitor peline de succese. La mulţi Ani! «ŞTEFAN – Hai Noroc şi voie Bună/să petrecem Împreună/C-astăzi este o zi Mare/şi-i motiv de sărbătoare! La mulţi Ani, ŞTEFAN! «. «Un gând Bun şi-o sărutare/azi la RAEC de-aniversare/Sfântul Ştefan să vă ocrotească/visele să vă-mplineasca!/la mulţi Ani, Ştefan!». Tu ce l`urari pentru ziua numelui preferi? Alege dintre sugestiile noastre pe cele care se potrivesc sarbatoritilor DIN viata ta si ofera-le in scris, PE o felicitare, alaturi de un cadou Dulce. «Draga MEA Sora/Frate! Esti CEA/cel mai de incredere prietena/prieten, ITI multumesc pentru toate momentele Frumoase petrecute Impreuna! Fie ca incepand de azi zilele Tale sa fie Pline de bucurii si Momente UNICE! La multi Ani! «Maica Domnului să-ţi DEA un curcubeu la fiecare furtună, un zâmbet la fiecare lacrimă, Sănătate, împliniri şi multă iubire.» «O zi frumoasă este mâine, o zi frumoasă pentru tine! O Floare și un «la multi Ani» foarte Mare! Să crești Mare și frumoasă și să FII și sănătoasă! Potrivit calendarului ortodox, în a Treia ZI de Crăciun (27 Decembrie) credincioșii îl sărbăféric PE Sfântul Arhidiacon Ștefan. Iată cele mai Frumoase mesaje, urări și SMS-uri pentru CEI ce își serbează astăzi ziua onomastică.