Προηγούμενο

Αρχείο Δημοσιεύσεων 7

Επόμενο

Επίσκοπος Ουσμάν Ευθύμιος (27-12-2016). Επίσκοπος Σρεντνεουράλσκ Ευγένιος (03-08-2016).
Μητροπολίτης Μαραθώνος Μελίτων (+) (25-12-2016). Επίσκοπος Διοκλείας Κύριλλος (02-08-2016).
Επίσκοπος Κωνσταντίας Ιάκωβος (22-12-2016). Επίσκοπος Ιβανκώβου Κασσιανός (02-08-2016).
Επίσκοπος Μελενίκου Γεράσιμος (19-12-2016). Αρχιεπίσκοπος Πρέμυολ και Νόβι Σάοτζ Αδάμ (+) (01-08-2016).
Επίσκοπος Βαβυλώνος Θεόδωρος (19-12-2016). Αρχιεπίσκοπος π. Μπριάνσκ και Σέβσκ Μελχισεδέκ (+) (14-06-2016).
Επίσκοπος Βορζέλ Ισαάκ (16-12-2016). Μητροπολίτης Σταυροπηγίου Αλέξανδρος (+) (10-06-2016).
Επίσκοπος Αρούσας και Κεντρικής Τανζανίας Αγαθόνικος (12-12-2016). Μητροπολίτης π. Όμσκ και Τάρα Θεοδόσιος (+) (29-05-2016).
Επίσκοπος Γκοστομέλ Τύχων (11-12-2016). Αρχιεπίσκοπος π. Ούστ Καμενογκόρσκ και Σεμιμπαλαντίνσκ Γαβριήλ (+) (21-05-2016).
Επίσκοπος Σούγιας και Τεηκώβου Ματθαίος (06-12-2016). Επίσκοπος Γιουρέβου Αρσένιος (10-05-2016).
Επίσκοπος Τσερνιαχώβου και Σλάβσκ Νικόλαος (28-11-2016). Μητροπολίτης Ταμιάθεως Ιωακείμ (+) (10-05-2016).
Επίσκοπος Εγαρίου Ιερώνυμος (+) (28-11-2016). Επίσκοπος Βορκουτίας και Ουσίνσκ Ιωάννης (10-05-2016).
Επίσκοπος Χοτίνσκ Βενιαμίν (15-11-2016). Μητροπολίτης π. Βαγδάτης και Κουβέιτ Κωνσταντίνος (+) (19-04-2016).
Αρχιεπίσκοπος π. Ιβανόβου Βοζνεσένσκ και Κινεσμά Αμβρόσιος (+) (09-11-2016). Μητροπολίτης π. Δυτικής και Κεντρώας Ευρώπης Συμεών (+) (17-04-2016).
Επίσκοπος Σακραμέντο Ειρηναίος (08-11-2016). Επίσκοπος Ρεντίνης Σεραφείμ (+) (17-04-2016).
Επίσκοπος Ορχέη Σιλουανός (08-11-2016). Επίσκοπος Ελγάβ Ιωάννης (15-04-2016).
Αρχιεπίσκοπος Μαραμούρες και Σατμάρ Ιουστινιανός (+) (01-11-2016). Επίσκοπος Νιτρίας Νικόδημος (29-03-2016).
Επίσκοπος Βάνινο και Περεγιασλάβκας Σαββάτιος (01-11-2016). Μητροπολίτης Καρπενησίου Γεώργιος (13-03-2016).
Επίσκοπος Λουχοβίτσι Πέτρος (26-10-2016). Μητροπολίτης Φωτικής Αμβρόσιος (+) (28-01-2016).
Μητροπολίτης Ιεραπύτνης και Σητείας Κύριλλος (17-10-2016). Επίσκοπος Κολυβάν Παύλος (10-01-2016).
Επίσκοπος Ερυθρών Κύριλλος (26-09-2016). Επίσκοπος Αναδίρ και Τσουκότκας Ματθαίος (04-01-2016).
Μητροπολίτης Ιεραπύτνης και Σητείας Ευγένιος (+) (16-09-2016). Επίσκοπος Σαραπούλ και Μόζγκας Αντώνιος (29-12-2015).
Μητροπολίτης Σμύρνης Βαρθολομαίος (11-09-2016). Επίσκοπος Περεγιασλάβας Ζαλέσκι και Ούγκλιτς Θεόδωρος (29-12-2015).
Επίσκοπος Βιλιούτσινσκ Θεόδωρος (23-08-2016). Επίσκοπος Σεμιλούκι Σέργιος (20-12-2015).
Επίσκοπος Αυστραλίας και Νέας Ζηλανδίας Σιλουανός (11-08-2016). Μητροπολίτης Πέτρας και Χερρονήσου Γεράσιμος (19-12-2015).