Προηγούμενο

Αρχείο Δημοσιεύσεων 8

Επόμενο

Επίσκοπος Βόλζσκ και Σέρνουρ Θεοφάνης (20-11-2017). Επίσκοπος Νερτσίνσκ και Κρασνοκαμένσκ ’ξιος (20-06-2017).
Επίσκοπος Σεργιουπόλεως Ιωάννης (20-11-2017). Αρχιεπίσκοπος Μπελογορόδου Νικόλαος (+) (18-06-2017).
Μητροπολίτης Πενταπόλεως Ιγνάτιος (+) (+ 09-11-2017). Μητροπολίτης Μεξικού Αντώνιος (+) (16-06-2017).
Μητροπολίτης Μάνης Χρυσόστομος (+) (+ 08-11-2017). Επίσκοπος Ροσλάβλ και Ντεσνογκόρσκ Μελέτιος (13-06-2017).
Επίσκοπος Σιεμάτιτσε Βαρσανούφιος (10-10-2017). Επίσκοπος Μπαρίσεβκας Βίκτωρ (05-06-2017).
Μητροπολίτης Φιλίππων, Νεαπόλεως και Θάσου Στέφανος (08-10-2017). Επίσκοπος Λιουμπερτσή Σεραφείμ (05-06-2017).
Μητροπολίτης Σταγών και Μετεώρων Θεόκλητος (07-10-2017). Μητροπολίτης Σικάγου Ιάκωβος (+) (03-06-2017).
Επίσκοπος π. Μαϊάμι Αντώνιος (+) (04-10-2017). Επίσκοπος Όσιγεκ και Μπαράνιας Λουκιανός (+) (26-05-2017).
Επίσκοπος Δαλματίας Νικόδημος (02-10-2017). Επίσκοπος Μαρκιανουπόλεως Κωνσταντίνος (+) (26-05-2017).
Επίσκοπος Ολύμπου Κύριλλος (02-10-2017). Μητροπολίτης Μελόης Φιλόθεος (+) (11-05-2017).
Επίσκοπος Σουπράσλ Ανδρέας (28-09-2017). Επίσκοπος Βελίκι Ουστιούνγκ και Τότμας Ταράσιος (03-05-2017).
Επίσκοπος Χαϊνόβκας Παύλος (27-09-2017). Επίσκοπος Πλεσέτσκ και Καργκοπόλ Αλέξανδρος (02-05-2017).
Επίσκοπος Λότζ και Πόζναν Αθανάσιος (26-09-2017) Αρχιεπίσκοπος Βρότσλαβ και Στέτσιν Ιερεμίας (+) (02-05-2017).
Μητροπολίτης Νιέζιν και Πριλούκη Ειρηναίος (+) (24-09-2017). Επίσκοπος Μτσένσκ Αλέξιος (02-05-2017).
Μητροπολίτης Βιδινίου Δομητιανός (+) (18-09-2017). Μητροπολίτης Επιφανείας Ηλίας (+) (01-05-2017).
Αρχιεπίσκοπος Βερολίνου και Γερμανίας Θεοφάνης (+) (11-09-2017). Μητροπολίτης π. Βολυνίας και Λούτσκ Νήφων (+) (23-03-2017).
Επίσκοπος Μπίρσκ και Μπελορέτσκ Ηλίας (26-08-2017). Μητροπολίτης Σταγών και Μετεώρων Σεραφείμ (+) (18-03-2017).
Επίσκοπος Σκόπιν και Σάτσκ Θεοδώρητος (26-08-2017). Επίσκοπος Ευκαρπίας Ιερόθεος (08-03-2017).
Μητροπολίτης Φιλίππων, Νεαπόλεως και Θάσου Προκόπιος (+) (29-07-2017). Επίσκοπος Γκάλιτς και Μακαριέβου Αλέξιος (20-02-2017).
Επίσκοπος Ντορνέη Δαμασκηνός (24-07-2017). Επίσκοπος Μααρντού Σέργιος (08-02-2017).
Επίσκοπος π. Κομάρνο Τύχων (+) (07-07-2017). Επίσκοπος Ντεβόλσκι Θεοδόσιος (+) (07-01-2017).
Επίσκοπος Γκντώβου Θωμάς (05-07-2017). Επίσκοπος Ζλατούστ και Σάτκας Βικέντιος (07-01-2017).
Μητροπολίτης Αυστραλίας και Νέας Ζηλανδίας Παύλος (+) (03-07-2017). Επίσκοπος Στρατονικείας Στέφανος (30-12-2016).
Αρχιεπίσκοπος Λότζ και Πόζναν Σίμων (+) (02-07-2017). Μητροπολίτης Βράτζης Καλλίνικος (+) (27-12-2016).