Σύγκριση Αριθμών

Σύγκριση Αριθμών

http://www.mathematica.gr/forum/viewtopic.php?f=109&t=30104 Άσκηση 2Να συγκριθούν οι αριθμοί...

Να βρεθούν τα άγνωστα ψηφία

Να βρεθούν τα άγνωστα ψηφία

  ΑΣΚΗΣΗ 4:   Να βρεθούν τα ψηφία , αν γνωρίζουμε ότι ο αριθμός διαιρείται με το , με το και...

Επτάδες φυσικών αριθμών

Επτάδες φυσικών αριθμών

Να αποδειχθεί ότι σε οποιαδήποτε επτάδα φυσικών αριθμών μικρότερων του 126, μπορούμε να βρούμε...

Άσκηση ΔΦ4

Να εξετάσετε αν υπάρχουν θετικοί ακέραιοι x,y,zτέτοιοι ώστε να ισχύει: 5x+6y=3·9z...

Άσκηση AN5

Αν x,y,z>0 x,y,z > 0 , να αποδείξετε ότι: x2+z2y+y2+x2z+z2+y2x≥2(x+y+z) \frac{x^2...

ΑΝ6 - Ανισότητα Nesbitt

Για κάθε a,b,c>0 a,b,c>0 να αποδειχθεί ότι: ab+c+bc+a+cb+a≥32 \frac{a}{b+c} +...

Ανισότητα Αναδιάταξης

Ανισότητα αναδιάταξης (Rearrangement inequality) Η ανισότητα αναδιάταξης αποτελεί φυσιολογική...

Πλήθος διαγωνίων κυρτού πολυγώνου

Σε ένα κυρτό πολύγωνο με n n πλευρές να βρεθεί το πλήθος των διαγωνίων του, ως συνάρτηση του n...

ΣΥ7 - Συστήματα αλγεβρικών εξισώσεων

Να λυθεί στους πραγματικούς το σύστημα: x2=y3-3y2+2y x^2=y^3-3y^2+2y ,  y2=x3-3x2+2x...

  • Σύγκριση Αριθμών

    Σύγκριση Αριθμών

    Tuesday, 14 April 2015 20:44
  • Να βρεθούν τα άγνωστα ψηφία

    Να βρεθούν τα άγνωστα ψηφία

    Tuesday, 14 April 2015 21:17
  • Επτάδες φυσικών αριθμών

    Επτάδες φυσικών αριθμών

    Wednesday, 15 April 2015 23:54
  • Άσκηση ΔΦ4

    Friday, 17 April 2015 10:57
  • Άσκηση AN5

    Friday, 17 April 2015 11:11
  • ΑΝ6 - Ανισότητα Nesbitt

    Saturday, 18 April 2015 18:24
  • Ανισότητα Αναδιάταξης

    Saturday, 18 April 2015 18:47
  • Πλήθος διαγωνίων κυρτού πολυγώνου

    Thursday, 23 April 2015 01:30
  • ΣΥ7 - Συστήματα αλγεβρικών εξισώσεων

    Saturday, 09 May 2015 18:56

32η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ « Ο Αρχιμήδης »

Οι παρακάτω μαθητές θα συμμετέχουν στην 32η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ, μετά την επιτυχία τους στο διαγωνισμό ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2015.

11 Μαθητές της Ευαγγελικής Σχολής θα συμμετέχουν στην Εθνική Μαθηματική Ολυμπιάδα «Ο Αρχιμήδης».

14% περίπου είναι μαθητές Πρότυπων Σχολείων, 35% Ιδιωτικών και συνολικά  65% από Δημόσια Σχολεία σε σύνολο 399 επιτυχόντων από όλες τις τάξεις γυμνασίων και λυκείων σε όλη την Ελλάδα.

Η ανακοίνωση της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας εδώ.

Τρεις μαθητές του Λυκείου της Ευαγγελικής Επιτυχόντες του διαγωνισμού ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2015:
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

και ΟΚΤΩ του Γυμνασίου Ευαγγελικής:
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΛΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΕΡΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Οι επιτυχόντες του διαγωνισμού θα διαγωνιστούν στην 32η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ «Ο ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ» που θα γίνει το Σάββατο 28 Φεβρουαρίου 2015 και θα διεξαχθεί στην Αθήνα, στο κτίριο του Νέου Χημείου, οδός Ναυαρίνου 13Α, μεταξύ Μαυρομιχάλη και Χαρ. Τρικούπη στις 09.00 ? 12.00 π.μ.


Ακολουθεί λίστα όλων των επιτυχόντων:

ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΚΟΛΑΝΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΑΛΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΔΗΜΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ.
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΔΗΜΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΙΓΑΛΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΔΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ.
ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΚΑΚΟΥΡΓΙΑ ΑΘΗΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΚΟΛΩΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ
ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΟΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΚΟΨΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΘΕΟΜΗΤΩΡ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΛΑΒΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν.
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΟΥΡΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΕΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΜΕΝΥΧΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΠΑΡΤΑΤΙΛΑ ΑΡΕΤΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΟΓΚΑ ΧΡΣΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΟΥΖΕΤΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν.
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΑΧΛΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ
ΠΙΤΣΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΡΟΥΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΣΚΕΠΑΡΝΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΣΚΡΕΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΧΑΡΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΣΤΡΙΦΤΑΡΗΣ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΤΕΗΛΟΡ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΡΑΣ
ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΖΑΒΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΥΜΠΟΥΜΠΑΣΙ ΚΟΓΚΟ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΚΙΜΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΙΝΤΣΙΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΦΟΓΚΤ ΚΙΜΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΧΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΨΥΡΟΥΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
  Β ΛΥΚΕΙΟΥ  
ΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΓΟΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΚΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΛΜΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΓΕΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΓΗΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΡΟΔΟΠΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΖΙΩΓΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΚΑΛΟΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΚΟΓΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΥΝΗΣ ΜΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΤΟΥΡΑΤΣΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΙΑΣΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΜΙΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΜΠΕΤΖΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΕΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΜΕΛΙΝΑ 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ
ΟΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΠΕΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΑΛΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΣΥΤΙΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΛΑΡΙΩΝ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΤΑΓΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 9o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΣΙΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΧΑΣΑΝΙ ΕΡΙΣΑ 5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
  Γ ΛΥΚΕΙΟΥ  
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΚΟΥΤΗΣ ΑΡΗΣ-ΗΛΙΑΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
ΓΛΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΔΗΜΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
ΔΟΥΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΞΑΝΘΗ ΛΗΔΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΦΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΣΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ
ΛΙΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΟΥΝΤΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΤΖΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΠΟΛΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΝΙΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΝΤΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΟΥ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΕΡΕΠΙΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜ ΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΣΧΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΤΖΙΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ
ΤΖΙΩΡΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΡΑΣΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΟΥ ΖΩΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΟΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΣΙΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΕΡΣΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΙΛΛΙΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΧΑΜΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
    Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΒΡΑΝΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΞΕΝΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
ΑΡΕΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΙΑΡΟΚΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΚΙΜΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ "JEANNE D' ARC" ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΜΑΝΘΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΥΠΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΖΕΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΟΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΟΙΒΗ-ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ
ΚΟΝΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΝΩΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΥΡΤΗ ΑΡΕΤΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΛΙΑΜΗ ΒΑΪΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΝΕΣΙΣ
ΛΙΑΠΑ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΙΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ -
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ
ΛΟΥΜΙ ΡΑΧΜΑΝ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΛΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΛΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ
ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΘΗΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΝΤΟΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΜΠΟΓΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΩΘΗΣΗ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝA 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΕΡΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΛΟΙΑΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΡΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΒΒΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΚΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ ΑΡΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΣΠΙΝΟΥΛΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΥΡΟY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΥΡΑ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΕΑ - ΣΑΒΒΑ
ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΣΙΑΡΕΑ ΜΥΡΤΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΕΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΑΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΕΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΤΣΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΧΑΡΑΤΣΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ.
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΑΤΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
  Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ  
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΓΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΑΖΕΠΗ ΣΗΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΚΡΙΝΤΖΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΔΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΖΗΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΖΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ
ΚΑΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ
ΚΑΛΠΑΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ.
ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΕΜΕΝΤΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΟΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΟΛΕΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΚΥΒΕΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΜΑΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΔΑΦΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΟΥΠΑΣ ΑΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΛΩΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΡΑΣΕΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΜΕΡΙΚΑ ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ PIERCE COLLEGE
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ.
ΜΟΙΡΩΤΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΕΛΑΣΑΛ Ι.Μ. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΠΑΜΠΗ ΦΙΛΙΠΠΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΜΠΑΝΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ
ΜΠΕΚΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΑ
ΜΠΕΤΣΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΟΥΦΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΝΤΕΛΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΝΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΝΤΟΓΕΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΠΗΛΙΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΠΛΑΓΓΕΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ
ΡΕΝΤΙΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ.
ΣΚΟΥΡΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Μ.
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΤΑΜΠΑΧΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΙΚΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΤΑΤΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΑΡΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ
ΤΣΕΠΕΛΕ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε.
ΤΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΤΑΓΚΑΣ Σ.
ΦΡΑΓΚΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΧΑΤΖΗ ΗΒΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΨΑΡΟΜΜΑΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΖΩΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ

Add comment


Security code
Refresh