Ασκληπιάδα vol. I, 22-23 Μάρτη 2014 / Δηλώσεις Συμμετοχής έως 20.03.2014

Asc01 Final Invit Petit

Παρακαλώ, για αίτηση συμμετοχής στις θεματικές ζώνες και τα βιωματικά σεμινάρια της Ασκληπιάδας vol.Ι πατήστε εδώ. Δηλώσεις συμμετοχής γίνονται έως και Πέμπτη, 12:00. όσοι δηλώνουν συμμετοχή, δύναται να πιστοποιηθεί η επιμόρφωσή τους με σχετική βεβαίωση συμμετοχής.   Δικαίωμα δήλωσης συμμετοχής στις θεματικές ζώνες έχουν όλοι, εκπαιδευτικοί, γονείς και δάσκαλοι και λοιποί ενδιαφερόμενοι, η πιστοποίηση όμως παρακολούθησης αφορά όμως εκπαιδευτικούς και λοιπούς ενδιαφερόμενους που υπάγονται σε υπηρεσίες της εκπαίδευσης, της υγείας ή της δημόσιας διοίκησης. Παραταύτα, καθένας μπορεί να παρευρεθεί στη Διημερίδα, χωρίς προηγούμενη εγγραφή, με άλλα λόγια, η εκδήλωση είναι ανοιχτή στο κοινό.

Asc01 Final Poster petit

admin

School Activities Coordinator, Directoraite of Chania Era Primary Education, Crete - Greece