Εργασιακή εμπειρία

Υπηρέτησα για τέσσερα χρόνια. στην Ιδιωτική Εκπαίδευση  και συγκεκριμένα στα εκπαιδευτήρια «Ελληνικό Κολέγιο Θεσσαλονίκης».

Τον Ιούνιο του 1998 πέτυχα στον πρώτο διαγωνισμό του ΑΣΕΠ για την πρόσληψη εκπαιδευτικών ( σειρά 26ος).

Το Σεπτέμβριο του 1998 διορίστηκα ως μόνιμος εκπαιδευτικός στη δημόσια  πρωτοβάθμια εκπαίδευση. Υπηρέτησα σε δημοτικά σχολεία της περιφέρειας Δωδεκανήσου, Δυτικής Θεσσαλονίκης και της περιφέρειας Πειραιά.

To 2007  ανέλαβα  την μηχανοργάνωση του 1ου Γραφείου Π.Ε. Πειραιά, (υπεύθυνος ιστοσελίδων, ενημέρωσης σχολείων μέσω email κλπ.), δημιούργησα την ιστοσελίδα του γραφείου, η οποία έγινε σύντομα η πρώτη  σε επισκεψιμότητα ιστοσελίδα στην Ελλάδα ανάμεσα σε όλα τα γραφεία και Δ/σεις ΠΕ.

Από τον Αύγουστο του 2011 υπηρετώ ως Διευθυντής στο 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ.

You are here: Αυτοβιογραφικά Εργασία