Το 2ο ΓΕΛ Φιλιππιάδας σε μια μοναδική εμφάνιση στο πλατό της ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ (12/3/2010), στα πλαίσια της πενθήμερης εκδρομής στη Θεσσαλονίκη το Μάρτιο του 2010…
Αφιερωμένο σε όλους εμάς που είχαμε τη χαρά να είμαστε εκεί… Γεια χαρά!!!
«ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΗΤΟΥΣ. ΟΙ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟΙ ΖΟΥΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟ?»
Το 2ο ΓΕΛ Φιλιππιάδας σε μια μοναδική εμφάνιση στο πλατό της ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ (12/3/2010), στα πλαίσια της πενθήμερης εκδρομής στη Θεσσαλονίκη το Μάρτιο του 2010…
Αφιερωμένο σε όλους εμάς που είχαμε τη χαρά να είμαστε εκεί… Γεια χαρά!!!