![Ο Σεφ μας προτείνει, τη συνταγή της αγάπης](http://users.sch.gr/ekavazidou/wordpress/wp-content/uploads/SAM_63441-252x300.jpg)
Ο Σεφ μας προτείνει, τη συνταγή της αγάπης
![Όχι στη βία, Ναι στη φιλία](http://users.sch.gr/ekavazidou/wordpress/wp-content/uploads/βια1-285x300.jpg)
Όχι στη βία, Ναι στη φιλία
Τη φετινή χρονιά, υλοποιήθηκε στο 4ο Νηπιαγωγείο Μουρνιών, πρόγραμμα Αγωγής Υγείας, με τίτλο: “Φίλε-φίλε καλημέρα, κάθε μέρα… νέα μέρα.” Στο πρόγραμμα συμμετείχαν οι εκπαιδευτικοί: Γέραλη Παναγιώτα,ως υπεύθυνη υλοποίησης και η Νικολουδάκη Αθηνά. Η διάρκειά του ήταν 5 μήνες. Δράσεις του προγράμματος, έχουν αναρτηθεί, στην ηλεκτρονική σελίδα του Νηπιαγωγείου, http://4nipmourn.blogspot.gr.