Προηγούμενο

Αρχείο Δημοσιεύσεων 13

Επόμενο

Μητροπολίτης Κινσάσας Νικηφόρος (+) (28-07-2021).  
Επίσκοπος Τοπλικίου Ιερόθεος (05-07-2021).  
Επίσκοπος Αργυρουπόλεως Αμβρόσιος (05-07-2021).  
Επίσκοπος Φορτ Γουόρθ Γεράσιμος (29-06-2021).  
Μητροπολίτης Λουγκάνσκ και Αλτσέφσκ Μητροφάνης (+) (20-06-2021).  
Επίσκοπος Κωνσταντίνοφκας Παΐσιος (13-06-2021).  
Αρχιεπίσκοπος Μπακού και Αζερμπαϊτζάν Αλέξανδρος (+) (10-06-2021).  
Επίσκοπος Χερσονήσου-Σεβτσένκιβσκη Αντώνιος (07-06-2021).  
Επίσκοπος Ναζιανζού Αθηναγόρας (05-06-2021).  
Αρχιεπίσκοπος Τσιμκένδης και Τάραζ Ελευθέριος (+) (05-06-2021).  
Επίσκοπος π. Νοτίου Σαχαλίνης και Κουρίλων Αρκάδιος (+) (05-06-2021).  
Επίσκοπος Μοζαμβίκης Χρυσόστομος (+) (02-05-2021).  
Μητροπολίτης Συνάδων Διονύσιος (+) (14-04-2021).  
Μητροπολίτης Νικαίας Κωνσταντίνος (+) (08-04-2021).  
Μητροπολίτης Προύσης Ιωακείμ (26-03-2021).  
Μητροπολίτης Χμιελνικίου και Κάμενετς Ποδόλσκ Αντώνιος (+) (24-03-2021).  
Επίσκοπος Κλαυδιουπόλεως Ιάκωβος (21-03-2021).  
Μητροπολίτης Σαράντα Εκκλησιών Ανδρέας (21-03-2021).  
Επίσκοπος Ιλίου Ραφαήλ (09-03-2021).  
Επίσκοπος Χουνεδορεάνου Νέστωρ (07-03-2021).  
Επίσκοπος Βοτοσιανίων Νικηφόρος (07-03-2021).  
Επίσκοπος π. Ζαχουμίου και Ερζεγοβίνης Αθανάσιος (+) (05-03-2021).  
Μητροπολίτης Πολυανής και Κιλκισίου Εμμανουήλ (+) (01-03-2021).