Απρ 122013
Ο κ. Σωκράτης Τουμπεκτσής, στο πλαίσιο της Πράξης «Επιμόρφωση των Εκπαιδευτικών για την Αξιοποίηση και Εφαρμογή των ΤΠΕ στη Διδακτική Πράξη» θα επιμορφώσει συναδέλφους καθηγητές/τριες κλάδου ΠΕο4 στο 3ο ΣΕΚ Θεσσαλονίκης.
Ο κ. Σωκράτης Τουμπεκτσής, στο πλαίσιο της Πράξης «Επιμόρφωση των Εκπαιδευτικών για την Αξιοποίηση και Εφαρμογή των ΤΠΕ στη Διδακτική Πράξη» θα επιμορφώσει συναδέλφους καθηγητές/τριες κλάδου ΠΕο4 στο 3ο ΣΕΚ Θεσσαλονίκης.