ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΗΣ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΤΟΞΙΚΟΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
Σας αποστέλλουμε την ανακοίνωση καθώς και την αίτηση συμμετοχής για το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακής Επιμόρφωσης στη Διοίκηση και τον Κοινωνικό Σχεδιασμό στον Τομέα της Αντιμετώπισης της Τοξικοεξάρτησης, συνολικής διάρκειας 220 ωρών. Το πρόγραμμα θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα και στην Θεσσαλονίκη από τον Οκτώβριο 2010 έως και τον Δεκέμβριο 2011.
Υποβολή αιτήσεων έως τη Τετάρτη 21 Ιουλίου 2010.
Πληροφορίες: κα. Σοφία Κολούδα (εσωτ.262) και κα. Αλεξάνδρα Τζάλα (εσωτ. 254), τηλ. 210 9241993-6.