Ολοκληρώθηκε με επιτυχία στο σχολείο μας, η δράση κατά του σχολικού εκφοβισμού και την παιδική επιθετικότητα έγινε στο σχολείο μας από τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας και την ευγενική συμμετοχή της κ. Μπατσιούρας Φανής.
Ολοκληρώθηκε με επιτυχία στο σχολείο μας, η δράση κατά του σχολικού εκφοβισμού και την παιδική επιθετικότητα έγινε στο σχολείο μας από τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας και την ευγενική συμμετοχή της κ. Μπατσιούρας Φανής.