Το «Σχολείο για Κλόουν» είναι ένα έργο με αλληγορίες, μιλάει για το όνειρο να υπάρχει ένα σχολείο βιωματικό, ελεύθερο, δημιουργικό, γιατί μόνο έτσι δημιουργούνται πολίτες με κριτική σκέψη και αντίληψη.»
Οι ηθοποιοί που συμμετέχουν στην παράσταση:
Το «Σχολείο για Κλόουν» είναι ένα έργο με αλληγορίες, μιλάει για το όνειρο να υπάρχει ένα σχολείο βιωματικό, ελεύθερο, δημιουργικό, γιατί μόνο έτσι δημιουργούνται πολίτες με κριτική σκέψη και αντίληψη.»
Οι ηθοποιοί που συμμετέχουν στην παράσταση: