Συντονιστής της Επιστημονικής Ημερίδας Διδάσκω στον 21ο Αιώνα με σύγχρονα Εργαλεία & Μεθόδους, https://blogs.sch.gr/pekesde/archives/2896 με 2.500 συμμετέχοντες
![](http://users.sch.gr/papadakis/new/wp-content/uploads/2023/01/banner_3-200.png)
Δρ. Σπύρος Παπαδάκης – Ιστότοπος
Καλώς ήλθατε στο προσωπικό μου μαθησιακό περιβάλλον και στα ταξίδια μου στην ηλεκτρονική μάθηση
Συντονιστής της Επιστημονικής Ημερίδας Διδάσκω στον 21ο Αιώνα με σύγχρονα Εργαλεία & Μεθόδους, https://blogs.sch.gr/pekesde/archives/2896 με 2.500 συμμετέχοντες