Σάββατο 27 Ιουλ 2024

Δημιουργ...ώρα

Χρησιμοποίησε τα εργαλεία που διατίθενται παρακάτω και δημιούργησε εκπαιδευτικό περιεχόμενο που θα εντυπωσιάσει τους εκπαιδευομένους και θα σε κάνει να νιώθεις περήφανος για τη δουλειά σου!

• Κάνε τις παρουσιάσεις σου πιο διαδραστικές με το Prezi και μάγεψε το "κοινό" σου. (εντυπωσιακό δεν είναι; πως νιώθεις;
  • Δημιούργησε κολάζ ιδεών με το Glogster αξιοποιώντας ψηφιακό περιεχόμενο. (δεν είναι καλύτερα όταν δε λερώνεσαι με κόλλα;
  • Ασχολήσου με το αγαπημένο χόμπι πολλών γενεών φτιάχνοντας εκπαιδευτικά Comics με το Pixton και Κινούμενα Σχέδια με το GoAnimate. (δεν ήθελες πολλές φορές να αλλάξεις την εξέλιξη στα αγαπημένα σου κόμικ; να η ευκαιρία! )
  • Σχεδίασε και υλοποίησε τα αγαπημένα σου παιχνίδια με το Zondle, μετατρέποντας την αξιολόγηση σε μια ευχάριστη εκπαιδευτική δραστηριότητα. (αφού δε σου άρεσε να γράφεις τεστ! παραδέξου το! παίζοντας όλοι μαθαίνουμε καλύτερα!)
  • Ταξίδεψε σε εικονικούς κόσμους μέσα από το Kaneva, φτιάχνοντας το δικό σου Avatar. (το 3D δεν είναι μόνο για το σινεμά!)

Και για εσένα που ακολουθείς τις τελευταίες τάσεις της... τεχνολογίας, δημιούργησε εντυπωσιακά HTML5 website με το Wix, χωρίς να ξέρεις κώδικα (ουφ! πάντα ήθελα να το ξεφορτωθώ αυτό!). Τόσο απλά!

Εύκολα, Γρήγορα, Εντυπωσιακά

Χωρίς κώδικα!

Απλά επεξεργάζεσαι αυτό που θες και δημιουργείς τη δική σου ιστοσελίδα σε λίγα λεπτά!

Προηγμένη HTML5 Τεχνολογία

Για να δημιουργήσεις τη δική σου ιστοσελίδα.

Το Wix είναι το μόνο με drag n' drop περιβάλλον που προσφέρει δυνατότητες HTML5.

Πάνω από 100 Σχέδια

Μόνο για εσένα!

Για να προσαρμόσεις τον τύπο Ιστοσελίδας που σου ταιριάζει.

Η δική σου Ιστοσελίδα

Βάλε τη δική σου σφραγίδα.

Άλλαξε χρώματα, κείμενα, φόντο, εικόνες και πολλά άλλα για να δημιουργήσεις το δικό σου μοναδικό site.

Κορυφαίας Ποιότητας Φιλοξενία

100% Δωρεάν.

Το Wix παρέχει την καλύτερη και πιο αξιόπιστη φιλοξενία, 100% δωρεάν.

Mobile, Facebook, Blog

Πλήρης Διαδικτυακή Παρουσία.

Για σένα που θες να βρίσκεσαι παντού, δημιούργησε ιστοσελίδες για κινητά, για το Facebook ακόμη και blogs.

Προσθήκη νέου σχολίου

Κωδικός ασφαλείας