Επικοινωνία με το διαχειριστή

epikoinonia.jpg

Αντωνία Κωσταρή

(δασκάλα ΠΕ 70.ΕΑΕ)

e-mail:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ημεροδείκτης

γιορτες

Αναζήτηση (πατήστε ENTER)

Παρουσίαση εκπαιδευτικού έργου παράλληλης στήριξης σε σύλλογο διδασκόντων

Κατηγορία: Παρουσιάσεις σε γονείς και εκπαιδευτικούς Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 16 Σεπτεμβρίου 2016 Δημοσιεύτηκε στις Παρασκευή, 16 Σεπτεμβρίου 2016 Γράφτηκε από τον/την Αντωνία
Αξιολόγηση Χρήστη:  / 0
ΧειρότεροΚαλύτερο

Η παρακάτω παρουσίαση ήταν η πρώτη που έγινε μετά από προτροπή του διευθυντή μου κου Κωστή Βούλγαρη και είχε σκοπό να ενημερωθούν οι συνάδελφοι για το προφίλ των μαθητών που υποστηρίζω, για τις δεξιότητες, τις δυσκολίες τους και τις διδακτικές τεχνικές τις οποίες εφαρμόζω προκειμένου να τους υποστηρίξω. Πατήστε πάνω στην εικόνα για τη δείτε. Ακολουθούν και κάποιες φωτογραφίες από την παρουσίαση...

Η παραπάνω παρουσίαση δημοσιεύτηκε και στην ιστοσελίδα του σχολείου μας:

Who's Online

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 2 επισκέπτες και κανένα μέλος

Copyright © 2024 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΩΣΤΑΡΗ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
Το Joomla! είναι Ελεύθερο Λογισμικό που διατίθεται σύμφωνα με τη Γενική Δημόσια Άδεια Χρήσης GNU.