Ενημέρωση στη Σαντορίνη

Σεπτεμβρίου 5, 2014 in Εκδηλώσεις by Νεκτάριος Φαρασόπουλος

Στο πλαίσιο της ενημέρωσης για τα ευρωπαϊκά προγράμματα Erasmus+ και τις νέες δράσεις της Ευρωπαϊκής Ένωσης για την εκπαίδευση, την κατάρτιση, τη νεολαία και τον αθλητισμό για την περίοδο 2014 ? 2020 των εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, θα πραγματοποιηθεί  από τον Προωθητή Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων Νοτίου Αιγαίου κ. Νεκτάριο Φαρασόπουλο παρουσίαση των διάθεσιμων προγραμμάτων και των ευκαιριών που έχουν οι εκπαιδευτικοί να συμμετέχουν σε αυτά, στη Σαντορίνη, τη Δευτέρα, 08 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 11:00 π.μ. κατά τη διάρκεια της ημερίδας που διοργανώνεται από την Σύμβουλο της 3ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπαίδευσης Κυκλάδων κ. Κωνσταντίνο Κλουβάτο με αφορμή την έναρξη του νέου σχολικού έτους στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Δημοτικού Σχολείου Φηρών.