Ημερίδα με τίτλο «Στιγμές Erasmus- Τα Ευρωπαϊκά Προγράμματα στην εποχή της Πανδημίας»., στο πλαίσιο των ErasmusDays 2020, των πανευρωπαϊκών ημερών για τα Ευρωπαϊκά Προγράμματα Erasmus+.Η Ημερίδα πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 15 Οκτωβρίου 2020, στις 9:00πμ έως τις 2:00μμ, στην αίθουσα του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Ελλάδας στο ισόγειο του κτιρίου της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας (Ν.Ε.Ο. Πατρών – Αθηνών 32 & Αμερικής) στην Πάτρα.
![](http://users.sch.gr/papadakis/new/wp-content/uploads/2020/10/ErasmusDays-News-1024x264.png)