Πρώτη γνωριμία με τους μαθητές των Ε1 και Ε2 τμημάτων του 7ου Δημοτικού Σχολείου Πύργου Ηλείας και συμπλήρωση αρχικού ερωτηματολογίου, πριν την έναρξη των ερευνητικών δραστηριοτήτων.
Cern…οντας τον χορό της Επιστήμης!
Εκπαιδευτικό πρόγραμμα βασισμένο στο project "Playing with Protons", Greece 2017
Πρώτη γνωριμία με τους μαθητές των Ε1 και Ε2 τμημάτων του 7ου Δημοτικού Σχολείου Πύργου Ηλείας και συμπλήρωση αρχικού ερωτηματολογίου, πριν την έναρξη των ερευνητικών δραστηριοτήτων.