Με αφορμή τη θέσπιση της 11ης Μαϊου ως Εθνική Ημέρα Πρόληψης Θαλάσσιων Ατυχημάτων & Πνιγμών, στέλνουμε το δικό μας μήνυμα μέσω του εκπαιδευτικού προγράμματος Safe Water Sports:
![](http://users.sch.gr/eargyroudi/wordpress/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220510_140533-scaled.jpg)
![](http://users.sch.gr/eargyroudi/wordpress/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220510_143112β-scaled.jpg)
5ο Αειφόρο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου
Εκπαιδευτικός: Αργυρούδη Ευγενία
Με αφορμή τη θέσπιση της 11ης Μαϊου ως Εθνική Ημέρα Πρόληψης Θαλάσσιων Ατυχημάτων & Πνιγμών, στέλνουμε το δικό μας μήνυμα μέσω του εκπαιδευτικού προγράμματος Safe Water Sports: