Ημερίδα για “Εκπαίδευση με Διαδραστικούς Πίνακες”



Δείτε τα Aποτελέσματα της Αξιολόγησης από τους Συμμετέχοντες

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Χαλκιδικής σε συνεργασία με τον Υπεύθυνο του Κέντρου Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών (ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ.) νομού Χαλκιδικής, τη Διευθύντρια του Γυμνασίου Ν. Καλλικράτειας, και τις καθηγήτριες Πληροφορικής του σχολείου, διοργάνωσε Επιμορφωτική Ημερίδα με θέμα την Εκπαίδευση με Διαδραστικούς Πίνακες.

Η Ημερίδα απευθύνθηκε σε όλους τους Εκπαιδευτικούς (Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης) του Ν. Χαλκιδικής.

Εισηγητής ήταν ο καθηγητής Φιλόλογος (κλ ΠΕ02) κος Αστέριος Νίκος του Γυμνασίου Ν. Καλλικράτειας.

Η ημερίδα φιλοξενήθηκε σε κατάλληλα διαμορφωμένη αίθουσα του Γυμνασίου Ν. Καλλικράτειας την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2013
και ώρες 11:30 – 13:30
.

Ευχαριστούμε καταρχήν όλους τους Συμμετέχοντες Εκπαιδευτικούς. (Η λίστα στο τέλος της σελίδας)

Ευχαριστούμε για την παρουσία του και την παρέμβασή του, το Σύμβουλο των ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ, κο ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΙΧΑΛΗ

Ευχαριστούμε για τη βοήθεια στην οργάνωση, το Σύμβουλο των ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ, κο ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗ ΖΑΧΑΡΙΑ

Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία τη Διευθύντρια του Γυμνασίου Ν. Καλλικράτειας κα Αλβανού Αλίκη, και τον εισηγητή της Ημερίδας κο Αστέριο Νίκο

Ευχαριστούμε επίσης τις καθηγήτριες Πληροφορικής του σχολείου και όλους όσους ετοίμασαν την εκδήλωση

Δείτε την ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ της Ημερίδας



Οι εκπαιδευτικοί που συμμετείχαν στην εκδήλωση ήταν :

1 ΑΛΒΑΝΟΥ ΑΛΙΚΗ ΠΕ09 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ09- ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΓΕΛ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 ΑΜΟΙΡΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
4 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕ11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
6 ΑΝΔΡΙΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ12 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 ΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ 70 – ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
8 ΒΑΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΕ 06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
9 ΒΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
10 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ12 08 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
11 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜHΤΡΙΟΣ ΠΕ02 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
12 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Π.Ε.60 ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ
13 ΖΕΡΖΕΜΠΟΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ01 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
14 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ ΓΥΜ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
15 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΠΕ0401 – ΦΥΣΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ/ΓΕΛ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
16 ΚΑΖΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
17 ΚΑΪΤΑΡΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ09-ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ ΕΠΑΛ ΝΙΚΗΤΗΣ
18 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΕ70 ΔΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
19 ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19 – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
20 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕ11 – ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΔΗΜ.ΣΧ. Ν. ΣΙΛΑΤΩΝ
21 ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ε. 70 ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ
22 ΚΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ19 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
23 Κυπάρος Δημήτριος ΠΕ 11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Γυμνάσιο Νικήτης
24 ΛΑΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ πε02 ΕΠΑΛ ΝΙΚΗΤΗΣ
25 ΜΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΕ.Λ. Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
26 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ71-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ 6/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
27 ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΕ20 – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΓΕΛ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
28 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
29 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΕ 06 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
30 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΕΠΑΛ ΝΙΚΗΤΗΣ
31 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
32 ΜΠΙΝΤΖΙΛΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
33 ΜΠΟΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ12.08 ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
35 ΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
36 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ 0404 – ΒΙΟΛΟΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
37 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΥΜ. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
38 ΠΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ12.02 ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΓΕΛ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
39 ΠΙΝΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
40 Πούλιου Σταυρούλα ΠΕ 13 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
42 ΡΟΥΣΗ ΜΑΚΡΙΝΑ ΠΕΟ2-ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Γ/ΣΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
43 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕ 70 Δάσκαλος ΔΗΜ. Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
44 ΣΙΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ70 ΔΗΜ. ΣΧ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
45 ΣΤΑΘΩΡΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΠΕ 70 ΔΑΣΚΑΛΑ 2ο ΔΗΜ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
47 ΤΑΚΑΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΣ ΕΠΑΛ ΝΙΚΗΤΗΣ
48 ΤΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ20 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
49 ΤΡΙΚΙΩΝΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΕ18.13 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟς ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΕΕΕΕΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
50 ΤΣΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΓΥΜ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
51 ΦΕΡΕΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ 70-ΔΑΣΚΑΛΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ
52 ΧΑΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ 08 Γ/ΣΙΟ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
53 ΧΑΜΑΜΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
54 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ05 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
55 ΜΑΤΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ12.01 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
56 ΚΙΜΙΣΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
57 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ11 ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
58 ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΤΕΡΠΗ ΠΕ02 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
59 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕ06 ΔΔΕ ΧΑΛΚΔΙΚΗΣ
60 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19 ΔΔΕ ΧΑΛΚΔΙΚΗΣ
61 ΠΑΠΑΔΟΠΟΛΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19 2ο ΔΗΜ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
62 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΔΔΕ ΧΑΛΚΔΙΚΗΣ
63 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ ΠΕ08 1ο ΔΗΜ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
64 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ19 ΕΠΑΛ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ

Leave a Reply