![afisa_diagonismos_c](http://users.sch.gr/bstefan/keplinet/wp-content/uploads/2013/12/afisa_diagonismos_c-212x300.jpg)
Οι μαθητές που πέρασαν από τη Β Φάση του Διαγωνισμού και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην Γ Φάση (Τελικός) είναι οι :
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΛ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
ΔΑΝΙΛΑΚΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΠΑΛ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΑΛ ΝΙΚΗΤΗΣ Β ΛΥΚΕΙΟΥ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΑΛ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΜΠΙΡΚΑ ΓΚΙΕΡΓΚΙ ΕΠΑΛ ΝΙΚΗΤΗΣ Β ΛΥΚΕΙΟΥ
ΜΠΡΕΓΚΟΥ ΡΕΝΑΤΟ ΕΠΑΛ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΣΟΛΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΑΡΝΑΙΑΣ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΦΟΥΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Η μετακίνηση των μαθητών θα γίνει με ευθύνη αποκλειστικά των νόμιμων κηδεμόνων τους, με δική τους ευθύνη και δικό τους μέσο και μόνο εφόσον το επιθυμούν αυτοί.
Η Οργανωτική Επιτροπή του Διαγωνισμού αποτελείται από τους Εκπαιδευτικούς :
Μανουσαρίδης Ζαχαρίας ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, Βασίλειος Στεφανίδης Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, Τζιάτζιος Δημήτρης ΓΥΜΝΑΣΙΟ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ, Γιαγουρτά Βενετία ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, Λέττα Ελένη ΓΕΛ ΑΡΝΑΙΑΣ, Μαρμαρά Πελαγία ΓΕΛ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ, Κουτσάκας Φίλιππος ΕΠΑΛ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, Πιτατζίδης Χαραλαμπος ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ, Φαναράς Μίλτος ΕΠΑΛ ΝΙΚΗΤΗΣ, Πηνελόπη Κουτρουμπή ΕΠΑΛ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ, Παναγιωτόπουλος Δημήτρης ΕΠΑΛ ΝΙΚΗΤΗΣ, Γιαννιός Νίκος ΕΠΑΛ ΝΙΚΗΤΗΣ, Γιώργος Μαλακούδης ΓΕΛ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.